מיצוק העור

מיצוק העור > טיפול למיצוק העור עם שנים רבות של הצלחה - ד"ר אירנה צווקרמה זה בעצם מיצוק עור ?

עור מתוח, מוצק, נקי וזוהר הינו חלומה של כל אישה. חלקן בורכו בגנטיקה טובה אך רובן זקוקות לטיפולי תחזוקה לשימור ושיפור מרקם עורן. שיפור מראה העור גורם במיוחד בקרב נשים לעליית תחושת הביטחון העצמי.
מיצוק העור הינו אחד האתגרים בתחום הרפואה האסתטית.
על מנת לטפל בעור נפול, המאופיין בקמטים, קמטוטים ונזקי שמש ביעילות, שילוב טכנולוגיות היא כיום התשובה המנצחת. וזאת מכיוון שכל אחת מהשיטות מטפלת בשכבה אחרת בעור כמו פילינג לפנים למשל. והשילוב בין השיטות מבטיח מתן מענה מושלם לבעיית האלסטוזיס (נפילת העור) ומעניק טיפול מושלם לעור הפנים.

מכשיר חדש משפר את מיצוק העור

מכשיר חדש V-Touch שפותח על ידי חברת "Viora"  הישראלית, נועד לחידוש ומיצוק העור.
V-Touch מצויד במנגנוני בקרת אנרגיה ותכונת קירור עור ייחודית, אשר מאפשרים טיפולים בטוחים ויעילים .הטיפול אינו פולשני ופועל על גלי רדיו (Radiofrequency-RF).
הטיפול מתאים לכל אזורי הגוף ואפילו לאזורים עדינים, רגישים וקשים, כמו הצוואר, המחשוף, סביב העיניים,  גב כף היד וכן מתאים לטיפול בצלקות.

מיצוק בשיטה הדו-קוטבית  ובאמצעות גלי רדיו

המיצוק בשיטה הדו-קוטבית  ובאמצעות גלי רדיו,  פועל היטב להידוק העור ע"י חיזוק סיבי הקולגן אשר נחלשו עם הזמן ובניה מחדש של רקמת תת-עורית וסיבי קולגן ואלסטין. גלי הרדיו  משתחררים דרך אלקטרודות המוצמדות לעור. האנרגיה הזו יוצרת חום אשר מחמם את השכבה הפנימית של העור (הדרמיס). החימום מאפשר לגוף לייצר קולגן חדש ולתקון סיבי קולגן ישן, על מנת לשפר את האלסטיות של העור ולהאט את קצב ההזדקנות ( אנטי אייג'ינג ). הטיפול יוצר בעור  מיקרו פציעות מבוקרות  בגודל של ראש סיכה ובכך מואץ קצב יצירתו של הקולגן וחידוש תאי העור.

תוך כמה זמן רואים תוצאות ?

את התוצאה ניתן לראות כבר כחודש לאחר הטיפול הראשון, למרות שעל מנת לקבל תוצאה אופטימאלית יש לבצע 6-8 טיפולים במרווח של חודש ביניהם. העור מקבל מרקם  משופר עד מאוד. מראה צלקות האקנה משתפר, הקמטים נעשים פחות בולטים וגם הכתמים שהיו מופחתים משמעותית. את הטיפול ניתן לעשות בכל ימות השנה ולכל סוגי העור. בכדי לשמר את התוצאה מומלץ לחזור על טיפול תחזוקתי אחת למספר חודשים על פי הצורך.
החזרה לשגרה היא מידית לאחר הטיפול, ללא זמן החלמה.
בטיפול חדשני זה ניתן לשלב את הטיפולים למיצוק העור עם טיפולים להמסת שומן, הצרת היקפים וטיפול בצלוליט.