מתיחת פנים ללא ניתוח בשיטת החוטים

אנטי אייג'ינגמתיחת פנים בשיטת החוטים

שיטה חדשנית של מתיחת פנים ללא ניתוח הגיעה אל ישראל בשנה האחרונה לאחר שקיבלה אישור מה- FDA והייתה בשימוש במשך כמה שנים בארצות הברית. שיטה זו מאפשרת התאמה אישית לצרכיו המסוימים של המטופל למען חידוש והצערת עור הפנים בשיטות מתקדמות ובטוחות לגמרי. מתיחות אלו נעשות מבלי ניתוחים כאמור ונעשות בשיטה של מתיחת פנים עם חוטים. כמו בארצות הברית, גם בישראל מהרגע שבוא אושרה שיטת מתיחה זו על ידי משרד הבריאות היא תפסה לעצמה מקום מרכזי בענף הרפואה האסתטית.

מתיחת פנים ללא ניתוח- כיצד זה עובד?

הסיבה לדומיננטיות של השיטה נעוצה בכך שהיא מספקת אפשרות לבצע מתיחות פנים מבלי צלקות ועם תקופת התאוששות מהירה במיוחד ותחת הרדמה מקומית בלבד. מתיחת פנים עם חוטים למעשה כרוכה בהחדרה של מזו חוטים זעירים אשר מתמוססים אל רקמת העור באותם החלקים שבהם העור נפול, רפוי או מקומט. אזורים אלו יכולים להיות קו הלסת, צידי הפה, עפעפיים, צוואר, מצח וכן הלאה. לאחר שהוחדרו החוטים הזעירים, מותחים אותם בעדינות על פי הכיוון הרצוי, על מנת שייתפסו ברקמה ויגרמו להרמת העור.

יתרונות השיטה

מתיחת פנים ללא ניתוח בשיטה של מזו חוטים מאפשרת בנוסף לטשטש את הקמטים. כמו כן, החוטים הזעירים מעודדים ייצור של קולגן, הם קיימים בכמה צורות ומספקים אפשרות מעבר למתיחה של עור הפנים בכיוון הדרוש ולייצר במקביל נפח באזורים הנחוצים, כמו למשל בלחיים. ישנם לא מעט יתרונות לשיטה זו ואחד המרכזיים ביניהם נובע מכך שמדובר בטיפול אחד בלבד שאיננו כרוך בהכנות מיוחדות. ישנה אפשרות בנוסף לטפל במספר אזורים בו זמנית ולהביא למתיחת של עור הפנים מבלי ניתוח (דוגמה לניתוח מתיחת פנים) לכמה כיוונים שונים.

מראה טבעי ונכון של הפנים

השיטה מאפשרת למעשה יצירה של מעין רשת גמישה לשליטה על דרגת ההרמה של העור, על כיוון המתיחה שלו ועוד שורה ארוכה של רכיבים נוספים אשר בסופו של יום, בהתייחס לתוצאות הסופיות, משיגים מראה יותר טבעי ונכון של עור הפנים. יתרון משמעותי נוסף נובע מכך שהטיפול יכול להחזיק מעמד לתקופה של שנתיים.