הצרת היקפים

אם ניתן לבצע הצרת היקפים?

הצרת היקפים - פתרון יעיל ומהיר - ד"ר אירנה צווקר

כל אחד ומבנה הגוף שלו. כל אחד והגנטיקה שהוא ירש מהוריו. יש אנשים שיש להם נטייה חריפה להשמנה, והם משמינים בקלות, ומתקשים מאוד לשמור על משקל שלא לדבר על הורדתו. אנשים אלה אינם מדברים על היקפים, הם מדברים על דיאטה הנדרשת על מנת להיפטר מכמויות גדולות של שומן בכל חלקי הגוף. לעומתם, ישנם אנשים הסובלים מריכוזים של שומן. כך למשל, ישנם אנשים שפניהם רזות, מותניהם רזות, השוקיים שלהם רזות, אך הירכיים שמנות, החזה שמן, הישבן שמן וכדומה.

טיפול בריכוזי השומן

עבור אנשים אלה הטיפול הטוב ביותר הוא טיפול הנקרא הצרת היקפים. טיפול זה למעשה מתמקד בטיפול בריכוזי השומן ולא בהפחתת אחוזי השומן הכללים בכל הגוף. כך למשל, נשים הסובלות מצלוליט בירכיים, יכולות לעשות דיאטה לאורך זמן אך ללא הועיל, מכיוון שכל שומן המצטבר להן בגוף מצטבר דווקא בירכיים, וכדי שהירכיים ירזו באמת הן צריכות להיות רזות במיוחד, מה שהופך להיות לא ריאלי. במסגרת טיפול של הצרת היקפים מתבצעת עבודה ממוקדת ויסודית סביב ריכוזי השומן במקומות הרגישים.

האם השיטות לטיפול אכן עובדות?

תהליך ההצרה מתבצע בשיטות מגוונות, בין באמצעות תכשירים המיועדים להמס את השומן מבחוץ, ויעילותם מוטלת בספק, בין באמצעות שאיבת השומן באופן ישיר בהליך ניתוח או חצי ניתוחי, בין באמצעות מכשירים המפעילים שרירים באזורים ממוקדים על מנת לשרוף את השומן סביבם, ובין באמצעות מערכות לייזר שיודעות לבצע פעולות הגורמות להמסת השומן ממקומות ממוקדים. מגוון השיטות הוא גדול, היעילות משתנה מאוד בין טיפול וטיפול, וישנה שרלטנות רבה בתחום זה, ולכן מומלץ מאוד להיכנס לאינטרנט ולחפש מידע אודות הצרת היקפים.

מה כדאי לעשות לפני שמתקשרים למרפאה?

לקרוא מאמרים מקצועיים ומאמרים רפואיים שיתנו לכם רקע על הנושא, על ההיתכנות של הצרה באופן ממוקד, על שיטות שאינן עובדות בוודאות, שיטות שעובדות באופן חלקי ומדוע, ושיטות שעובדות באופן מוכח. תוכלו גם לקרוא עדויות של אנשים שעברו את הטיפול ויכולים לתרום לכם מידע, לשתף אתכם ולסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה והנכונה ביותר עבורכם. את הטיפול תמיד תקפידו לעשות במקום מוכר בעל הכשרה ובעל הסמכה.